Activiteitenarchief
Filter op tekst
Filter op Type activiteit
Filter op pijler
Filter op jaar
Filter op maand

De nieuwe EU anti-witwasregels: wat betekent AMLA voor de sector?
Wat betekent de oprichting van de Europese anti-witwasautoriteit (AMLA) en de anti-witwasverordening voor verzekeraars? Welke wijzigingen staan er op stapel ten opzichte van de Wwft? En hoe kan de sector zich hierop voorbereiden? Tijdens dit webinar bespreken Melissa van den Broek en Margriet Stavast, beiden werkzaam bij KPMG, de laatste trends, ontwikkelingen en aandachtspunten. Stuur voor 1 maart a.s. je vragen en zorg dat je klaar bent voor de toekomst!

Inzicht in verzekerbaarheid van klimaatrisico’s
Verzekeraars zien wereldwijd meer schade door extreem weer, zoals wateroverlast, hagel en droogte. In dit webinar bespreken we klimaatrisico’s in Nederland, de rol van klimaatadaptatie en de verzekerbaarheid van overstromingsschade, vooral in buitendijks gebied.

Geldzorgen signaleren, bespreken en doorverwijzen
Één op de drie huishoudens in Nederland heeft moeite met rondkomen en ondervindt financiële problemen. Hoe ga je als verzekeraar om met mensen in deze situatie? Het Protocol betalingsachterstanden geeft je hiervan allerlei praktische handvatten In deze tweedelig webinarserie ‘Geldzorgen signaleren, bespreken en doorverwijzen’ gaan we erop in hoe je hiermee aan de slag kunt. Meld je nu aan!

EOS onder een vergrootglas: risico’s, richtlijnen en verzekerbaarheid rondom elektrische opslagsystemen
De ontwikkelingen rondom elektrische opslagsystemen gaan razendsnel, maar de daarbij behorende risico's zijn nog relatief onbekend. In dit webinar zullen we samen met het NIPV, verzekeraars en leden van de branchevereniging Energy Storage Nederland het gesprek hierover aangaan.